Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Rīgas Vidzemes priekšpilsētā uzstādīs putnu būrīšus

Piedaloties vides labiekārtošanā un domājot par dzīvo radību, 19.martā pulksten 14.00 Dambjapurva ezera un Strazdupītes apkārtnē Rīgas Būvamatniecības vidusskolas un Juglas vidusskolas jaunieši uzstādīs 50 dažādām putnu sugām izgatavotus putnu būrīšus.

"Putnu būrīšu izgatavošanas projektu "PAVASARA LIGZDA" organizē Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcija sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību un SIA "Juglas nami", lai veicinātu bērnu un pusaudžu saudzīgu un pozitīvu attieksmi pret pilsētas zaļās zonas labiekārtošanu." saka Vidzemes priekšpilsētas izpilddirektors Juris Viņķelis (TB/LNNK).

Skolēni putnu būrīšus darbmācības skolotāju pavadībā sāka gatavot martā. Tos Dambjapurva ezera un Strazdupītes apkārtnē viņi skolotāju pavadībā uzstādīs 19.aprīlī no pulksten 9.00 līdz 14.00. Pulksten 14.00 skolēnus kopā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību sveiks Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirektors Juris Viņķelis. Pasākuma noslēgumā visi tiks aicināti uz nelielu pikniku brīvā dabā, kura laikā skolēni dalīsies savā pieredzē putnu būrīšu izgatavošanā.

 

Dana Šarlovska,

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas sabiedrisko attiecību speciāliste