Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Jaunumi LOB veikalā - putnu rotaļlietas

Vālodze Oriolus oriolus

Vālodzes par savu mājvietu izvēlas dažādus mežus. Vālodžu tēviņi ir koši dzelteni, tomēr tos ir grūti pamanīt koku galotnēs, kur tie meklē kukaiņus. Mātītes ir zaļganā krāsā, un labi saplūst ar lapu krāsu.

Rotaļlieta "izšķīlusies" 2003. gada 27. martā, vālodzes tēviņa balss ierakstīta 1983. gadā Francijā, Provansā.

Piedāvājam jaunumu LOB veikalā - putnu rotaļlietas, kas izgatavotas atbilstoši putnu dabiskajam izskatam, turklāt, rotaļlietu paspiežot, atskan īsta putna balss.

Šobrīd LOB birojā pieejamas 19 putnu sugu rotaļlietas - bārdzīlīte, dadzītis, dižraibais dzenis, dzeguze, jūras žagata, ķīvīte, lielā zīlīte, mājas zvirbulis, melnais meža strazds, meža pūce, pupuķis, sarkanrīklīte, svilpis, vālodze, zilzīlīte, zivjērglis, žubīte, kā arī alks un polārpūce. Lai apskatītu rotaļlietas, klikšķiniet šeit.

Rotaļlietu izmērs ir aptuveni 20 cm, tās piemērotas bērniem no trīs gadu vecuma. Rotaļlietas izgatavotas pēc Liebritānijas Karaliskās putnu aizsardzības biedrības pasūtījuma, putnu balsis ierakstījusi Eiropas organizācija Centre Bioacoustique Alpin.

Vienas rotaļlietas cena ir Ls 6,50, LOB biedriem - Ls 5,00.

Lai iegādātos putnu rotaļlietas, apmeklējiet LOB biroju Rīgā, Kalnciema ielā 27. Ja vēlaties tās saņemt pa pastu, lūdzu sazinieties ar mums - ilzev@lob.lv

Iepērkoties LOB veikalā, Jūs atbalstāt mūsu darbu Latvijas savvaļas putnu izpētē un aizsardzībā!