Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

11. jūlijā Daugmalē notiks otrā "Dabas koncertzāle"

11. jūlija novakarē priežu silā Vilku kalnos pie Daugmales, Ķekavas novadā, notiks šā gada otrā Dabas koncertzāle - Graphis scripta. Latvijas Ornitoloģijas biedrība pasākumā piedalīsies ar stendu par meža putniem, aicinot ieklausīties pūču balsīs un iepazīties ar Latvijā vislielākajā skaitā sastopamo putnu - žubīti. Jaunākos koncerta apmeklētājus iepriecinās darbošanās ar krāsojamiem un veidojamiem meža putniem.

Pasākuma pirmā daļa sāksies plkst. 19:30 ar ķērpju un meža dzīves iepazīšanu izziņas darbnīcās un ķērpju takā. Otrajā daļā plkst. 22:00 dzejnieks Pēters Brūveris, Dj Eduards Švāns, lihenoloģe Sandra Bērziņa un mežu speciālists Viesturs Lārmanis stāstīs par ķērpjiem.

Muzikālo stāstu trešajā daļā aptuveni plkst. 23:00 muzicēs Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Gints Sola, Kaspars Tobis, Valdis un Rūta Muktupāveli, Anrijs Grīnbergs, Roberts Rasa un Džuliāns. Neizpaliks arī gaismas un attēlu spēles.

Līdzi noderēs sega sēdēšanai uz zemes, lukturītis, pretodu līdzeklis. Uz pasākumu iesakām doties slēgtos apavos un garās virsdrēbēs.

Lūdzam ņemt vērā, ka sakarā ar ugunsnedrošo sezonu, šogad pasākuma vietā nebūs iespējams nakšņot teltīs.

"Dabas koncertzāle: Graphis scripta" bezmaksas pasākumus atbalsta Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts, ANO Attīstības programma/Pasaules vides fonds, Latvijas Vides aizsardzības fonds, SIA "Rīgas meži", AS "Latvijas valsts meži", Platforma Music un Latvijas Ornitoloģijas biedrība.