Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Aicinām uz LOB vietējo grupu rokasgrāmatas prezentāciju

Sestdien, 12. septembrī plkst. 11.00. LOB birojā notiks LOB vietējo grupu rokasgrāmatas prezentācija. Tās laikā iepazīstināsim ar LOB vietējo grupu izveidošanas iespējām un šogad izstrādāto vietējo grupu rokasgrāmatu, kas turpmāk sniegs atbalstu grupu darbā.

Prezentācijas laikā tiks arī izsludināts LOB vietējo grupu mazo projektu konkurss. Tā mērķis ir atbalstīt vietējas iniciatīvas putnu un to dzīvesvietu izpētē un aizsardzībā, sabiedrības izglītošanā un iesaistīšanā. LOB vietējām grupām būs iespēja iesniegt savu ideju un saņemt finansējumu tās īstenošanai. Kopā tiks atbalstīti trīs projekti, katrs Ls 280,00 apjomā.

Aicinām rokasgrāmatas prezentācijā piedalīties tos, kas jau iepriekš ir darbojušies LOB vietējo grupu sastāvā, tos, kas jau ir sasparojušies izveidot jaunas grupas, kā arī tos, kas ir ieinteresēti sniegt savu ieguldījumu putnu izpētē un aizsardzībā, bet vēl nav sastapuši domubiedrus, ar ko apvienot spēkus.

Zilzīlīte. Foto: Bens Hols/rspb-images.com

Kā jau ziņojām iepriekš, LOB pēdējo pusgadu strādāja pie vietējo grupu rokasgrāmatas izstrādes. Rokasgrāmatā ir iekļauta informācija par vietējo grupu izveidošanu, darbības mērķiem un virzieniem, iespējām piedalīties LOB projektos un programmās, kā arī ir sniegti padomi, kā organizēt ekskursijas, talkas, sanāksmes, kā sadarboties ar plašsaziņu līdzekļiem un meklēt finansējumu ideju īstenošanai. Izstrādājot rokasgrāmatu, tika izmantota gan ārzemju, gan arī agrāko LOB reģionālo grupu pieredze, ar saviem komentāriem un papildinājumiem rokasgrāmatas tapšanā iesaistījās arī aktīvākie LOB biedri un agrāko LOB reģionālo grupu dalībnieki.

Projektu "LOB vietējo grupu attīstība" atbalsta Zviedrijas Ornitoloģijas biedrība (Sveriges Ornitologiska Förening).

Pieteikšanās un papildu informācija: Lāsma Irša, tel.: 67221580, e-pasts: lasma@lob.lv.

 

Lāsma Irša