Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Aicinām piedalīties putnu pazīšanas semināros

Semināru gaitā dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savas iemaņas putnu (galvenokārt balsu) atpazīšanā. Tās vadīs profesionāli ornitologi.

Semināri notiks:

 • 23.–25. aprīlī Engures ornitoloģiskajā stacionārā;

 • 7.–9. maijā Teiču apkārtnes Medņuriestos.

  Semināri notiks, ja vismaz divas nedēļas pirms semināru sākuma (t.i. 9. un 23. aprīlim) pieteiksies un samaksās vismaz 10 dalībnieku. Vienā seminārā iespējams piedalīties līdz 15 dalībniekiem. Dalības maksa: Ls 15 LOB biedriem un Ls 20 citiem interesentiem.

   

  Pieteikšanās semināriem:

  1. Rakstiet uz e-pastu agnis.buss@gmail.com, koordinatoram Agnim Bušam, vai zvaniet – 67221580 un piesakiet savu dalību seminārā, nosaucot vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni un e-pastu.

  2. Samaksāt par dalību seminārā var līdz 9. vai 23. aprīlim LOB birojā (Kalnciema ielā 27, Rīgā) vai ar pārskaitījumu bankā (norādot maksājuma mērķi).

  Piezīme: organizatorisku apsvērumu dēļ samaksāto naudu (ja izrādās, ka uz kādu semināru netiekat) iespējams dabūt atpakaļ, to paziņojot divas nedēļas pirms attiecīgā semināra sākuma (t.i. līdz 9. vai 23. aprīlim). Paziņojot vēlāk, samaksātā nauda atdota netiek, taču Jūsu vietā seminārā var piedalīties kāds cits.

   

  LOB rekvizīti:

  Latvijas Ornitoloģijas biedrība, reģ. nr. 40008002230

  Swedbank, konta numurs: LV34HABA000140J035491

   

  Žubīte. Foto: Sjū Trentera/rspb-images.com

 •