Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Ziedo LOB un mācies pazīt putnu dziesmas!

Ziedojot LOB, Tev ir iespēja saņemt kompaktdisku ar 50 Latvijas dziedātājputnu sugu dziesmām! Bieži vien dziesma vislabāk palīdz atšķirt pēc izskata ļoti līdzīgus putnus un "novērot" sugas ar slēptu dzīvesveidu. Tā kā katra suga ierakstīta atsevišķā celiņā, šis disks būs vērtīgs līdzeklis, lai apgūtu putnu dziesmas un iemācītos atšķirt, piemēram, čuņčiņu no vītīša un pļavu čipsti no koku čipstes. Šobrīd disks pieejams ļoti ierobežotā tirāžā!

Lai saņemtu disku "Latvijas dziedātājputni: 50 sugu balsis", minimālā ziedojuma summa ir Ls 3,00 (ja vēlaties disku saņemt pa pastu - Ls 4,00). Ziedojumu ar norādi "LOB darbības atbalstam", lūdzam, pārskaitīt uz LOB kontu:

 

Latvijas Ornitoloģijas biedrība

Reģ. nr.: 40008002230

Banka: Swedbank

Bankas kods: HABALV22

Konts: LV34HABA000140J035491

 

Ja vēlaties saņemt disku pa pastu, bet neesat LOB biedrs, lūdzu, neaizmirstiet norādīt arī savu pasta adresi!

Lai vienotos par iespējām saņemt disku klātienē (Rīgā) aicinām zvanīt 29459742 (Viesturs Ķerus) vai 25920762 (Valters Pranks).

Diskā dzirdamo putnu balsu ierakstu autors ir Edmunds Račinskis, vāciņa dizainu izstrādājusi Ilze Bojāre, vāka foto autors - Jānis Jansons (http://putni.info)

Brīdinājums! Ņemot vērā to, ka disks nav sagatavots rūpnieciski, iespējamas problēmas to atskaņot uz ierīcēm, kas neļauj kopētu disku atskaņošanu.