Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Aicinām piedalīties putnu pazīšanas seminārā!

2011. gada 6.-8. maijā Engures ornitoloģiskajā stacionārā notiks putnu pazīšanas seminārs.

Semināra gaitā dalībniekiem būs iespēja pilnīgot savas iemaņas putnu (galvenokārt balsu) atpazīšanā. To vadīs profesionāli ornitologi.

Seminārs notiks, ja vismaz divas nedēļas pirms semināra sākuma (t.i. 22. aprīlim) pieteiksies un samaksās vismaz 10 dalībnieku. Optimālais dalībnieku skaits seminārā - 15.

Dalības maksa: Ls 15 LOB biedriem un Ls 20 citiem interesentiem.

Dalības maksā ir iekļauta nakšņošana (līdzi jāņem guļammaiss), ēdināšana (piektdienas vakarā tēja/kafija ar uzkodām, sestdien pusdienas un vakariņas, svētdien pusdienas), nepieciešamības gadījumā transports no/uz Bērzciemu. Pašiem jānokļūst līdz semināra norises vietai ar personīgo transportu vai sabiedrisko transportu līdz Bērzciemam.

 

Pieteikšanās semināram

1. Rakstiet uz e-pastu agnis.buss@gmail.com, koordinatoram Agnim Bušam, vai zvaniet - 67221580 un piesakiet savu dalību seminārā, nosaucot vārdu, uzvārdu, personas kodu, kontakttālruni un e-pastu.

2. Samaksāt par dalību seminārā var līdz 22. aprīlim ar pārskaitījumu bankā (norādot maksājuma mērķi) vai skaidrā naudā, sarunājot ar koordinatoru (agnis.buss@gmail.com).

Piezīme: organizatorisku apsvērumu dēļ samaksāto naudu (ja izrādās, ka uz kādu semināru netiekat) iespējams dabūt atpakaļ, to paziņojot divas nedēļas pirms attiecīgā semināra sākuma (t.i. līdz 22. aprīlim). Paziņojot vēlāk, samaksātā nauda atdota netiek, taču Jūsu vietā seminārā var piedalīties kāds cits.

 

LOB rekvizīti:

Latvijas Ornitoloģijas biedrība, reģ. nr. 40008002230

Swedbank, konta numurs: LV34HABA000140J035491