Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Ar videi draudzīgu uzkopšanu saudzēs dabu un atbalstīs Latvijas putnus

Ekoloģiski atbildīgiem un "zaļi" domājošiem, kompānija HausMann ir sagādājusi patīkamu jaunumu, piedāvājot pakalpojumu "VIDEI DRAUDZĪGA UZKOPŠANA", kura būtība ir izmantot ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus, tādējādi saudzējot dabu. Papildus tam, daļa peļņas, kas gūta, sniedzot pakalpojumu, tiks ziedota Latvijas Ornitoloģijas biedrībai. Telpas, kurās tiks izmantots šis pakalpojums, tiks īpaši izceltas.

Kompānija HausMann un Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) ir noslēgusi sadarbības līgumu, kas paredz, ka peļņas daļa no HausMann jaunā pakalpojuma "VIDEI DRAUDZĪGA UZKOPŠANA" tiks ziedota LOB. Sadarbības mērķis ir aicināt uzņēmējus un privātpersonas izmantot ekoloģiskus risinājumus telpu un mājokļu uzkopšanā, tādā veidā atbalstot LOB misiju - saglabāt daudzveidīgu un dzīvotspējīgu Latvijas savvaļas putnu faunu.

Papildus tam, ka telpas tiks uzkoptas ar ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem, klientam piedāvās atkritumu grozos ievietot maisiņus, kas ražoti no otrreiz pārstrādātām izejvielām un vidē sadalās. Sadarbībā ar Papīrfabriku "Līgatne", bez maksas, tiks piedāvāts klienta telpās izvietot makulatūras savācējkastes, izlietotā papīra uzkrāšanai, un to izvešanu. Kā arī, sadarbojoties ar AS BAO, izvietot konteinerus izlietotajām baterijām.

Par jaunā pakalpojuma simbolu izvēlēta vālodze. Telpas, kuras uzkops, izmantojot jauno pakalpojumu, tiks marķētas ar īpašu atpazīstamības uzlīmi.

Vairāk informācijas: http://www.haus-mann.lv/uzkopsana/videi-draudziga-uzkopsana