Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Vai Latvijas bibliotēkas saņems žurnālu „Putni dabā”?

, saņems, ja vien konkursā Labiedarbi.lv iegūsim vajadzīgo finansējumu. Tu arī vari palīdzēt sasniegt šo mērķi!

Projekta ietvaros 2012. gada laikā tiks izdoti trīs žurnāla „Putni dabā” krāsaini numuri un izplatīti Latvijas bibliotēkām (vairāk nekā 800). Bez šā finansējuma iespējams izdot tikai divus melnbaltus numurus un tos saņemtu tikai Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) biedri.

Viss ir ļoti vienkārši – nobalso par žurnāla „Putni dabā” izdošanu ABOS veidos (bez maksas):

1) ar Draugiem. lv profilu - http://ej.uz/pd12-d

2) ar mob. tālr. portālā Labiedarbi. lv - http://ej.uz/pd12-L

Balsošanas norisināsies līdz 31. maijam un finansējumu saņems 4–5 projekti no 15.

Mūsu mērķis ir savākt vismaz 10 000 balsis, jo tad tiešām tiks iegūts finansējums, turklāt būs pārspēts arī iepriekšējo konkursu balsu rekords. Tu piedalies? Lasi tālāk, ko Tu vēl vari darīt!

Pirmajā gadījumā jābūt reģistrētam portālā http://www.draugiem.lv un pēc „Putni dabā” balsošanas lapas atvēršanas vienkārši jānospiež poga „Balsot” un tavs balsojums tiks pieņemts. Paziņo arī citiem saviem draugiem portālā draugiem.lv par šo iespēju!

Otrajā gadījumā lapas labajā pusē ir logs, kurā tev jāievada savs mobilā tālruņa numurs (biedrība „Labie Darbi” garantē, ka numurs netiks izmantots komerciāliem nolūkiem un/vai nodots trešajām pusēm), nospied „Saņemt kodu” un saņemsi bezmaksas SMS ar kodu, kurš jāievada formā un balsojums tiks pieņemts. No katra tālruņa par vienu projektu var nobalsot vienu reizi. Tā kā izmanto visus pieejamos mobilos tālruņus.

 

Seko balsošanas norisei, "Putni dabā" un LOB jaunumiem:

http://www.draugiem.lv/lob

http://twitter.com/Putni_daba

http://twitter.com/LOB_lv

http://www.facebook.com/pages/Putni-dab%C4%81-Birds-in-Nature/154158238026279

http://www.facebook.com/LOB.lv

http://putnidaba.lv/

http://www.lob.lv/

 

Ko Tu vēl vari darīt?

1) Nosūti šo ziņu saviem draugiem, kolēģiem, paziņām utt.

2) Ievieto ziņu savā dienasgrāmatā, emuārā (blogā), mājas lapā u.c. Tev pieejamās vietnēs.

3) Pievieno savam e-pasta parakstam ziņu – Nobalso par finansējumu žurnālam "Putni dabā" ar mob. tel. http://ej.uz/pd12-L un draugiem.lv http://ej.uz/pd12-d

4) Ja vēlies izvērst lielāku kampaņu vai palīdzēt esošās kampaņas ietvaros, sazinies ar žurnāla redaktoru Agni Bušu (agnis@putnidaba.lv) par papildu materiālu saņemšanu.

Žurnāls „Putni dabā” ir Latvijas Ornitoloģijas biedrības izdevums par un ap putniem un iznāk kopš 1987. gada. Laika gaitā tas ir kļuvis par populāru un krāsainu žurnālu interesantā un saistošā veidā stāstot par putniem, to dzīvesveidu, LOB īstenotajiem putnu izpētes un aizsardzības projektiem, ornitoloģijas vēsturi u.c. ar putniem saistītām lietām. Daļa no iepriekšējiem numuriem: http://putnidaba.lv/

Žurnālu saņem LOB biedri bez maksas (par LOB biedru var kļūt ikviens http://www.lob.lv/lv/piebiedroties.php), to arī iespējams iegādāties SIA „Motacilla” tirdzniecības vietās (http://www.motacilla.lv/?mod=107).