Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Adwards 2014 radošais darba uzdevums putnu balsu CD dizainam

 

UZMANĪBU! Darbu pieteikšanas termiņš ir pagarināts līdz 31. martam.

 

Latvijas Ornitoloģijas biedrība sadarbībā ar papīra ražotāju Arctic Paper plāno izdot albumu ar putnu balsu izlasi, kas noderēs gan dabas skaņu baudītājiem, gan tiem, kas vēlas iemācīties atšķirt dažādu putnu balsis. Sadarbībā ar Antalis radošās izcilības festivāla ietvaros Adwards 2014 tiek izsludināts radošais darba uzdevums šā putnu balsu diska dizainam.

 

 

Uzdevums: grafiskā dizaina ideja un tehniskais risinājums Latvijas putnu balsu CD uz Munken zīmola nekrītotajiem papīriem.

Termiņš: līdz 2014. gada 31. martam

Balva: 500 Eur iepirkšanās izmeklētu grāmatu un dizaina veikalā Lukabuka, kā arī iespēja piedalīties putnu balsu nodarbībā putnu dziesmu ierakstu autora Edmunda Račinska vadībā un projekta noslēgumā - 10 CD eksemplāri.

Vērtēšana: iesūtītās CD grafiskā dizaina idejas vērtēs Arctic Paper Baltic States, Latvijas Ornitoloģijas biedrības un Antalis žūrija.

DU iesniegšana: grafiskā dizaina un tehniskā risinājuma skices + CD ar failiem (300 dpi/inch, JPG, AI) Arctic Paper Baltic States birojā, Kr. Valdemāra ielā 33-20 vai nosūtot: info-lv@arcticpaper.com. Kontaktpersona: Lolita Butāne.

Iedvesmai: vietne http://putnidaba.lv/audio/, kur apkopotas 70 putnu sugu dziesmas. Daļa no šo putnu dziesmām tiks izmantota arī jaunajā putnu balsu diskā kā "labāko dziesmu izlase" ar lakstīgalas un dažādu ķauķu dziesmām. Munken nekrītotā papīra vēstījums un sortiments www.arcticpaper.com/munken.

Uzzini vairāk: info-lv@arcticpaper.com vai zvanot 67 821 180.