Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Noskaidroti pupuķu zīmējumu konkursa uzvarētāji

Latvijas Ornitoloģijas biedrības rīkotajā konkursā "Uzzīmē pupuķi!" iespēju doties ekskursijā un iepazīt pupuķus dabā ir ieguvusi Santa Anna Lutinska, Aleksija Anastasija Sarape, Rasa Skrivļa-Čevere, Nils Bušmanis un Annija Akmentiņa.

Uzvarētājiem paredzēts rīkot ekskursiju uz Ādažu militāro poligonu. Ekskursija notiks pēc 10. jūlija, bet precīzs datums tiks noteikts, saskaņojot to ar poligona izmantošanas plāniem un pupuķu ligzdošanas situāciju. Ar uzvarētājiem sazināsimies individuāli.

Kopumā konkursam iesniegts 131 darbs, tātad izstādē, kas septembrī būs apskatāma Bērnu un jauniešu centrā "Daugmale" būs redzami visi zīmējumi. Visi konkursa dalībnieki tiks aicināti uz izstādes noslēguma pasākumu septembra beigās.

Viesturs Ķerus, Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs, norāda: "Man ir liels prieks par bērnu atsaucību dalībai konkursā un par dalībnieku neierobežoto fantāziju darbu izstrādes tehnikas un jo īpaši - satura - ziņā. Ceru, ka arī turpmāk šie bērni saglabās tik pozitīvu un ieinteresētu skatu uz dabu sev visapkārt."

Konkursu "Uzzīmē pupuķi!" Latvijas Ornitoloģijas biedrība rīkoja sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru "Daugmale", Latvijas Republikas Aizsardzības ministriju un veikalu "Apavi 40+"