Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Barotavas putniem no otrreiz izmantotiem materiāliem" rezultāti tiks paziņoti aprīlī

Konkursā "Barotavas putniem no otrreiz izmantotiem materiāliem" saņemts vairāk nekā 700 pieteikumu no visas Latvijas. Atsaucība ir bijusi lielāka nekā spējām pat iedomāties. Rezultātu apkopošana vēl turpinās, tāpēc rezultātu paziņošana notiks 2015. gada aprīļa laikā.

Lai piedalītos konkursā, bija nepieciešams izgatavot barotavu no iepakojuma materiāliem un priekšmetiem, kas savu mūžu nokalpojuši. Gatavā barotava jānofotografē un kopā ar barotavas pieteikuma anketu (kas bija atrodama www.lob.lv) jānosūta LOB. Lai noteiktu, kura ir labākā, tiek vērtēta barotavas funkcionalitāte, vizuālais noformējums un izmantotie materiāli. Papildus punktus saņems barotavas, kuras jau tiek izmantotas putnu barošanai. Vērtēšana notiks četrās vecuma grupās, un tiks noteikti katras grupas trīs labāko darbu autori. Balvās: dāvanu kartes no Motacilla.lv, bezmaksas ekskursijas, grāmatas, žurnāla "Putni dabā" komplekti u.c.

Ar uzvarētājiem sazināsimies individuāli, kā arī ar labākajiem darbiem varēs iepazīties Latvijas Ornitoloģijas biedrības interneta vietnē www.lob.lv, žurnālā "Putni dabā" un portālā Dabasdati.lv.

Konkursu rīko LOB (www.lob.lv) sadarbībā ar interneta veikalu "Motacilla" (www.motacilla.lv) un portālu Dabasdati.lv. Žūrijas komisijā darbosies LOB, "Motacilla", Dabasdati.lv pārstāvji un pieredzējusi putnu barotāja un dabas fotogrāfe Selga Bērziņa. Zīmola ZIB* komanda vērtēs izveidoto barotavu vizuālo pievilcību.

 

Daiga Brakmane, LOB skolu programmas "Putni un mēs" koordinatore, daiga@lob.lv