Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkurss par LOB Ģimeņu dienu logo

No LOB Ģimeņu dienām 2014. gadā. Foto: Agnis Bušs

Tuvojoties LOB Ģimeņu dienām 4. un 5. jūlijā, Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) rīko Ģimeņu dienu logo konkursu ar mērķi izstrādāt pasākuma simboliku, lai veicinātu pasākuma atpazīstamību un vienotu vizuālā tēla veidošanu. Logo konkursā var piedalīties ikviens interesents, īpašu tiek aicināti bērni un jaunieši iesniegt savus pieteikumus. Darbus LOB Ģimeņu dienu logo konkursam var iesniegt elektroniski līdz 29. jūnijam. Ikvienam dalībniekam ir atļauts iesniegt līdz 3 darba pieteikumiem ar nosacījumu, ka pašam ir jābūt autoram vai darbs ir autoru grupas radīts jaundarbs.

LOB Ģimeņu dienas norisināsies jau otro reizi 4.-5. jūlijā. Uz pasākumu ir aicināti visi interesenti - gan ģimenes ar bērniem, gan individuāli dalībnieki, jo aktivitāšu netrūkst un katrs varēs atrast sev atbilstošāko un saistošāko. Darināsim putnu būrīšus ar iespēju tos apzīmēt un radoši izpausties, veidosim gada putnus, orientēsimies, dosimies ekskursijās kopā ar speciālistiem, pētīsim pūču barības sastāvu, mācīsimies atšķirt putnus pēc to ligzdām, balsīm un izskata, noteiksim attālumus un citas aktivitātes.

 

Iesūtītos darbus žūrija izvērtēs ņemot vērā šādus parametrus:

1. radoša un orģināla ideja;

2. logo forma - vienkārša, viegli uztverama, uzmanību piesaistoša, iespēja lietot dažādos formātos;

3. obligāti ir jāietver vārdi "LOB Ģimeņu dienas";

4. vēlams dizainā izmantot ne vairāk kā 3 krāsas, jābūt lietojamam arī melnbaltā variantā;

5. darbi iesniedzami uz A4 formāta lapas vai elektroniski, sūtot uz putni@lob.lv, klāt pievienojot darba īsu skaidrojumu un kontaktinformāciju.

 

Žūrija izvērtēs darbus un noteiks trīs labākos darbu autorus, kas saņems veicināšanas balvas no biedrības. Iesniegtie darbi konkursam tiks vērtēti līdz 4.jūlijam un paziņoti pirms pasākuma, personīgi sazinoties ar uzvarētājiem un publicējot tos LOB interneta vietnē www.lob.lv.

Pasākuma dienā ikviens klātesošais simboliski kā ieejas biļetei saņems jauno LOB Ģimeņu dienu logo piespraudīti.

 

Papildu informācija:

  • Par LOB Ģimeņu dienām.

  • LOB Ģimeņu dienu logo konkursa nolikums (MS Word).

     

    Ilze Sauša, LOB biedru un vietējo grupu koordinatore, ilze.sausa@lob.lv

     

  •