Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Aicinām uz fotoizstādi "Putni Latvijā un pasaulē"

Sudrabkaijas Larus argentatus mazulis. Foto: Ludmila Novicka

No 24. septembra līdz 18. oktobrim Botāniskā dārza Palmu mājā būs iespējams apskatīt fotoizstādi "Putni Latvijā un pasaulē". Izstādē ir apvienotas gan mūsu pašu foto entuziastu un profesionāļu darbi, gan "National Geographic" krāšņās fotogrāfijas. Fotoizstāde ir rezultāts Latvijas Ornitoloģijas biedrības, SIA "CEMEX" un žurnāla "National Geographic Latvija" rīkotajam konkursam, kura mērķis bija veicināt putnu atpazīstamību un aizsardzību.

Viesturs Ķerus, Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs, norāda: "Var paveikties iegūt labu putna fotogrāfiju, tomēr, neskatoties uz tehnikas attīstību, labas putnu fotogrāfijas visbiežāk ir pacietīga darba, nevis veiksmes rezultāts. Ceru, ka konkursa dalībnieku darba rezultāts būs ne tikai skaistas fotogrāfijas, bet arī augoša iedzīvotāju interese par putniem un vēlme rīkoties putnu aizsardzības labā. Putni fotogrāfijās mūs iepriecina, un mūsu pienākums ir rūpēties, lai tie turpinātu mūs iepriecināt arī dabā, un arī šajā gadījumā rezultāts nav atkarīgs no veiksmes."

Konkursam tika iesūtīts vairāk nekā 500 Latvijā sastopamo putnu fotogrāfiju. Fotoizstāde tiks izvietota vairākās Latvijas pilsētās. No 20. oktobra līdz 2. novembrim izstāde būs aplūkojama arī tirdzniecības centrā "Spice". Par tālākajām izstādes pieturvietām Latvijā lūdzam sekot līdzi "National Geographic Latvija" Facebook lapā - https://www.facebook.com/NationalGeographicLatvija.