Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

LOB vietējo grupu projektu konkurss

Projekta "Atklāj putnu burvību rudenī!" atklāšanas semināra dalībnieki diskutē par LOB vietējo grupu sadarbības iespējām. Foto: Māris Vītiņš

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) izsludina projektu konkursu "Atbalsts LOB vietējām grupām". Projektā var piedalīties tās vietējās grupas, kas ir iesniegušas atskaiti par 2015. gadu un plānoto 2016. gadā (jaunajām grupām - tikai plānoto 2016. gadā).

Projekta pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 20. janvāris un īstenošanas laiks ir līdz 2016. gada 31. jūlijam. Pieejamais finansējums viena projekta realizācijai ir 90 EUR.

Informāciju par apstiprinātajaiem projektiem tiks paziņoti elektroniski līdz vietējo grupu semināram 2016. gada februārī.

Projektu konkursa nolikums, pieteikuma anketa un atskaites forma ir publicēta Latvijas Ornitoloģijas biedrības interneta vietnē www.lob.lv.

Ierobežojumi pasākumos netiek likti, biedrības galvenais uzsvars ir radīt iespēju un atbalstīt vietējo grupu aktīvo darbību un aktivitātes.

Projekta pieteikums ir jāiesniedz tikai elektroniski, nosūtot uz e-pastu putni@lob.lv. Ja rodas kādi jautājumi, rakstiet uz e-pastu putni@lob.lv vai zvaniet LOB pa tālr. 67221580.

 

 • Nolikums un pieteikuma anketa (doc formātā)

 • Nolikums un pieteikuma anketa (pdf formātā)

   

  Šobrīd aktīvi darbojas 5 LOB vietējās grupas - Rīgā, Jūrmalā, Cēsīs (Līgatnē), Gulbenē (Litenē) un Madonā. Vairāk par LOB vietējām grupām lasiet šeit.

   

  Papildu informācija: Ilze Sauša, vietējo grupu koordinatore, ilze.sausa@lob.lv

   

   

  LOB vietējo grupu iesaiste tiek veikta projekta "LOB: putniem un cilvēkiem no Latvijas novadiem līdz pasaulei" ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta līdzfinansējums piešķirts no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas "NVO fonds" apakšprogrammas "NVO darbības atbalsta programma". 95% programmas līdzfinansējuma tiek piešķirti no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un 5% no Latvijas valsts budžeta.

   

 •