Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Putnu lauka kursi 2016

Lauka kursu dalībnieki Slokas purvā pie Kūdras 2015. gadā. Foto: Daiga Brakmane

Tāpat kā 2014. un 2015. gadā Latvijas Ornitoloģijas biedrība sadarbojoties ar Nordtrendelāgas Koledžu (HiNT, Nord-Trøndelag University College) Norvēģijā par putnu noteikšanas kursu organizēšanu. Sākot no šā gada HiNT koledža ietilpst Nord Universitātē (Nord Universitet) un sadarbība turpinās.

Latvijā 2016. gadā notiks 8 kursu sesijas - nedēļas nogalēs, katram dalībniekam ir jāpiedalās vismaz 4 no šīm sesijām, lai Nord Universitāte to uzskatītu par kursu beigušu. Kursi tiek organizēti kā ekskursijas dabā, tādēļ jābūt gataviem uz pārgājieniem ap 10 km dienā.

Kursos drīkst piedalīties ikviens, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu un ir beidzis vidusskolu VAI sasniedzis 25 gadu vecumu un viņam ir vismaz 5 gadu darba pieredze. Pēc Nord Universitātes un LOB vienošanās, LOB kā kursu organizatore ir tiesīga apliecināt arī brīvprātīgo darbu LOB veiktajos pētījumos šai otrajai cilvēku kategorijai. Potenciālajam dalībniekam ir jāatbilst tikai VIENAM no šiem diviem kritērijiem (vai nu 18 gadi un vidusskolas diploms, vai 25 gadi un 5 gadu darba pieredze).

Vairāk informācijas un pieteikšanās anketa pieejama šeit.

 

Kursu vadītājs Oskars Keišs, oskars.keiss@lu.lv