Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

#DabasTrauksme turpinās - atbalsti nākamo soli dabas aizsardzībai Eiropā

Vai atceries, kā pērn visi kopā savācām vairāk nekā 520 000 parakstu par dabas aizsardzību Eiropā kampaņas #DabasTrauksme (#NatureAlert) ietvaros? Eiropas institūcijas to ir ņēmušas vērā, taču cīņa par Dabas direktīvām joprojām turpinās. Tāpēc mēs lūdzam atbalstīt kampaņas nākamo posmu - ar sociālo tīklu palīdzību aicināt Eiropas Savienības vides, jūrlietu un zivsaimniecības komisāru Karmenu Vella ieviest Dabas direktīvas.

 

Kā to izdarīt?

Dodies uz īpaši izveidotu platformu Thunderclap (http://thndr.me/IflYVG) līdz 16.maija plkst. 12.00 un piereģistrē savu apņemšanos 16. maijā plkst. 13.00 no sava sociālā tīkla konta (Twitter, Facebook) aicināt Karmenu Vella ieviest Dabas direktīvas.

Thunderclap ir ietekmīgs rīks, kas ļauj apkopot laikus sagatavotu ziņu un tad to izplatīt kādā konkrētā brīdī. Tas ir kā tūkstošiem cilvēku, kas kliedz vienlaikus, nevis katrs pa vienam savā laikā.

Arī šī akcija notiek ciešā sadarbībā ar citām BirdLife organizācijām Eiropā un mēs varam dot savu ieguldījumu šajā kopējā cīņā. Lai to īstenotu, mums līdz 16. maija rītam ir jāsavāc vismaz 100 atbalstītāji, kas piekrīt, ka no viņa konta tiek veikts ieraksts sociālajos tīklos.

 

 

Kāpēc ar Thunderclap palīdzību izplatīt #NatureAlert jeb #DabasTrauksme ziņu 16. maijā?

Tuvākajās nedēļās ir paredzēts, ka Eiropas Komisija publicēs lēmumu par tā saukto Dabas aizsardzības direktīvu izvērtējuma procedūru. Tāpēc tieši tagad ir īstais laiks atgādināt komisāram Vellam un viņa 27 komisijas kolēģiem, ka ES iedzīvotāji tic direktīvu mērķtiecīgumam un ka mēs gribam redzēt reālu rīcību.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūgums izplatīt šo aicinājumu ar citiem atbalstītājiem!

 

Sagatavoja: Agnis Bušs, LOB sabiedrisko attiecību koordinators, agnis@putnidaba.lv