Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Noskaties TV raidījuma "Starp putniem un cilvēkiem" rudens epizodes

Gada nogalē Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar Latvijas vides aizsardzības fondu, veikalu Motacilla.lv, Latvijas Neatkarīgo televīziju (LNT) un veikalu Ceļotājs ir sarūpējusi vēl sešas TV raidījuma "Starp putniem un cilvēkiem" epizodes. Novembrī kanālā LNT jau tika pārraidītas četras epizodes, bet decembrī paredzētas vēl divas. Nākamā epizode jau sestdien, 3. decembrī, plkst. 10.30 LNT ēterā. Visi raidījumi pieejami arī arhīvā.

Nākamajā, 3. decembra, raidījumā skaties par dzērvju migrāciju un zāļu purvu ietekmi uz to, par mikroliegumiem, kuros aizsargājam Latvijas putnus un Ādažu poligonu, kur dzīvojošie putni jūtas droši. Savukārt noslēguma epizodē, 10. decembrī, varēs uzzināt par putniem ap mājām un pašās mājās.

 

 

Raidījuma arhīvu ir iespējams noskatīties internetā vietnēs Putnidaba.lv un TVplay.lv, kā arī "Putni dabā" Youtube kontā. Rudens sezonas pirmajā raidījumā uzmanība tika pievērsta ūdensputniem - laucim, niedru lijai, putniem Kaņiera un Engures ezerā, kā arī ūdensputnu fotografēšanas specifikai. Otrajā raidījumā uzmanības centrā plēsīgie putni - meža pūce, mazākā pūcīte apodziņš, zivjērglis, mazais ērglis. Trešajā raidījumā uzzināsiet par putnu barošanu ziemā, LOB Madonas vietējās grupas izliktajiem būrīšiem apodziņiem un rehabilitācijas centru plēsīgajiem putniem. Savukārt ceturtajā raidījumā noskaties par to, kā uzbūvēt mākslīgo ligzdvietu lielākajai pūcei ūpim un, kā vērot putnus un kādas ierīces tam vajadzīgas.

Aicinām ikvienu dalīties ar savām pārdomām par raidījumu, rakstot uz e-pastu raidijums@putnidaba.lv! Ņemot vērā atsauksmes varēsim labāk izprast par skatītāju vēlmēm un saprast, vai raidījums vajadzīgs arī nākamgad.

LOB raidījuma "Starp putniem un cilvēkiem" veidošanu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un SIA "Motacilla". Apģērbs raidījuma vadītājai no veikala "Ceļotājs".

 

Sagatavoja: Agnis Bušs, LOB sabiedrisko attiecību koordinators, agnis@putnidaba.lv