Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli"

Dzērve no žurnāla "Putni dabā" pielikuma bērniem. Zīm.autors: Gatis Buravcovs / putnidaba.lv/berniem

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursu skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli". Konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

Konkursa pirmās kārtas uzdevums: jāizgatavo dzērve, kuras trafaretu un izgatavošanas paraugu atradīsiet žurnāla "Putni dabā" pielikumā bērniem (elektroniski pieejams http://putnidaba.lv/berniem/ un katrai skolai nosūtīts pa arī pastu; ja vēlaties iegādāties drukāto eksemplāru, sazinieties ar LOB). Dzērves tiks vērtētas pēc tā, kā tās izskatās un kā tiks prezentētas. Proti, skolēnam ir iespēja to nofotografēt, nofilmēt vai atnest mums Skolas ielā 3, Rīgā, vai brīvi izdomāt, kā mums parādīt, kā izgatavotā dzērve izskatās. Dzērves fotoattēlu sūtīt pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010 vai tāpat kā video sūtīt uz e-pasta adresi putni@lob.lv. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 16. janvāris.

Nākamā kārta tiks izsludināta 16. janvārī.

Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

 

Dokumenti:

Konkursa nolikums (.pdf)

1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx)

 

 

 

Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580