Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" otrā kārta

Attēls konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" otrajai kārtai.

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" otro kārtu - uzdevumu skatīt tālāk. Kopumā konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

Konkursa otrās kārtas uzdevums: aplūkojiet attēlu, nosakiet, kādas sugas putns tajā ir redzams, un uzrakstiet, ar ko šis putns ir īpašs. Atbildes tiks vērtētas pēc to precizitātes un radošās pieejas gan atbildes noformējumā (prezentācijā), gan aprakstā par putna nozīmi. Atbildi iespējams sūtīt pa e-pastu uz adresi putni@lob.lv vai pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 30. janvāris.

Trešā kārta tiks izsludināta līdz 30. janvārim.

Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

 

Dokumenti:

Konkursa nolikums (.pdf)

1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx)

 

 

 

Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580