Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" trešā kārta

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" trešo kārtu - uzdevumu skatīt tālāk. Kopumā konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

 

Konkursa trešās kārtas uzdevums:

- Noskaidrojiet, kura ir Latvijā visbiežāk sastopamā putnu suga!

- Kāpēc, pēc jūsu domām, šī suga ir visbiežāk sastopama?

- Sagatavojiet aprakstu, kā šo putnu atpazīt, ievērojot šādus nosacījumus:

 • apraksts nedrīkst būt plaģiāts (t.i., nedrīkst pārrakstīt vai pārkopēt citur rakstīto);

 • ja uzskatāt, ka nepieciešami attēli, drīkst izmantot tikai pašu zīmējumus (nevis fotogrāfijas vai citur atrodamus zīmējumus);

 • atcerieties aprakstīt arī putna balsi.

   

  Tāpat kā līdz šim - atbildi var iesūtīt dažādos formātos. Atbildi iespējams sūtīt pa e-pastu uz adresi putni@lob.lv vai pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 13. februāris.

   

  UZMANĪBU! Ja līdz šim nav bijusi iesniegta dalībnieka anketa (1. pielikums), tad tā ir jāiesūta līdz 13. februārim. Ja anketa netiks atsūtīta (tā jāatsūta tikai vienreiz) līdz 13. februārim, tad nevarēsim piereģistrēt dalībnieku un punkti par pirmajām trim kārtām netiks ieskaitīti.

   

  Ceturtā kārta tiks izsludināta līdz 13. februārim.

  Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

  Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

   

  Dokumenti:

  Konkursa nolikums (.pdf)

  1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx)

   

   

   

  Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580

   

 •