Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" ceturtā kārta

CEMEX smilts/grants karjers. Foto: Raivis Freidensons

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" ceturto kārtu - uzdevumu skatīt tālāk. Kopumā konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

 

Konkursa ceturtās kārtas uzdevums:

CEMEX ir četri smilts-grants karjeri, kuros iegūst materiālus betona un citu produktu ražošanai. Kādreiz šo karjeru izmantošana tiks beigta. Ko CEMEX vajadzētu darīt ar tukšajiem karjeriem, lai no tiem būtu pēc iespējas lielāks labums putniem?

 

Tāpat kā līdz šim - atbildi var iesūtīt dažādos formātos. Atbildi iespējams sūtīt pa e-pastu uz adresi putni@lob.lv vai pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 27. februāris.

 

Piektā kārta tiks izsludināta līdz 27. februārim.

Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

 

Dokumenti:

Konkursa nolikums (.pdf)

1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx, jāaizpilda tikai vienreiz)

 

 

 

Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580