Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" septītā kārta

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" septīto kārtu - uzdevumu skatīt tālāk. Kopumā konkurss notiks astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

 

Konkursa septītās kārtas uzdevums:

Izstrādājiet PLĀNU pētījumam par putniem, ko varētu veikt jūsu skolas apkārtnē. Tiks vērtēts tas, vai pētījumu var veikt jūsu vienaudži un vai plāns izstrādāts tik rūpīgi, ka, balstoties uz šo plānu, pētījumu varētu veikt arī citi bērni. Svarīgi noteikt pētījuma mērķi (ko gribam noskaidrot?), uzdevumus (kas mums būs jādara?), metodes (kā ievākt pētījumam nepieciešamo informāciju?).

 

Tāpat kā līdz šim - atbildi var iesūtīt dažādos formātos. Atbildi iespējams sūtīt pa e-pastu uz adresi putni@lob.lv vai pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 10. aprīlis.

 

Septītā kārta tiks izsludināta līdz 10. aprīlim.

Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

 

Dokumenti:

Konkursa nolikums (.pdf)

1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx, jāaizpilda tikai vienreiz)

 

 

 

Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580