Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli" astotā (noslēdzošā) kārta

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" astoto (noslēdzošo) - uzdevumu skatīt tālāk. Kopumā konkurss notika astoņās kārtās, katras kārtas ilgums - divas nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, "CEMEX" un SIA "Motacilla".

 

Konkursa astotās (noslēdzošās) kārtas uzdevums:

Pastāstiet skolēniem, kas nepiedalās konkursā, par to, kā rīkoties, atrodot putna mazuli.

Lai piedalītos konkursā, atsūtiet lekcijas sagatavošanas apliecinājumu (prezentācijas fails, video, izmantotie attēli vai lekcijas piezīmes u. tml.) un apliecinājumus par to, ka lekcija ir notikusi (video, foto, atsauksmju apkopojums, dalībnieku saraksts vai tml.).

Lekcijas sagatavošanai un atbilstīgai informācijai materiālus var meklēt:

 • "Spring Alive" (Dzīvais pavasaris) interneta vietnē;

 • Viestura Ķerus blogā;

 • un citur.

   

  Atbildi iespējams sūtīt pa e-pastu uz adresi putni@lob.lv vai pa pastu Skolas iela 3, Rīgā, LV-1010. Iesūtīšanas pēdējais datums: 2017. gada 24. aprīlis.

   

  Informācija par kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Nolikumu un pieteikuma anketu meklē www.lob.lv.

  Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

  Konkursa astotā kārta tiek organizēta sadarbībā ar programmu "Dzīvais pavasaris" (Spring Alive), ko atbalsta Mitsubishi fonds. Skolēni tiek aicināti ziņot arī par baltā stārķa, bezdelīgas, dzeguzes un svīres pirmajiem novērojumiem portālā springalive.net un Dabasdati.lv. Aktīvākās skolas saņems balvas.

   

  Dokumenti:

  Konkursa nolikums (.pdf)

  1. pielikums. Dalībnieka anketa (.docx, jāaizpilda tikai vienreiz)

   

     

   

  Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580

   

 •