Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Re:TV ēterā būs skatāms LOB veidots TV raidījums "Ar putniem..."

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) turpina darbu pie TV raidījumu veidošanas - 2017. gada pavasarī būs skatāmas 6 raidījuma "Ar putniem..." epizodes Re:TV ēterā. Pirmais raidījums būs ēterā jau 27. aprīlī plkst. 22.00, kurā stāstīsim par putniem tepat blakus - pilsētā. Raidījuma veidošanu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Motacilla.lv.

Pirmās raidījuma "Ar putniem..." tēma ir "Viņi ir visur - pat pilsētā". Māju bēniņos ir apmetušies klinšu baložu pēcteči, bet svīres gandrīz visu dzīvi pavada nenolaižoties uz zemes. Kā vācu zinātnieks pierādīja, ka putni var gulēt lidojot, un kādi zinātniskie atklājumi ir ierakstīti 60 gadus vecās lentās?

Raidījumu cikls "Ar putniem..." ir kā turpinājums 2016. gadā veidotajam raidījumu ciklam "Starp putniem un cilvēkiem". Gan jaunais raidījumu cikls, gan iepriekšējais ir pieejams bez maksas "Putni dabā" Youtube kontā youtube.com/putnidaba.

Aicinām ikvienu dalīties ar savām pārdomām par raidījumu, rakstot uz e-pastu raidijums@putnidaba.lv! Ņemot vērā atsauksmes varēsim labāk izprast par skatītāju vēlmēm un saprast, vai raidījums vajadzīgs arī nākamgad.

LOB raidījuma "Starp putniem un cilvēkiem" veidošanu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un SIA "Motacilla".

 

Papildu informācija: Agnis Bušs, LOB sabiedrisko attiecību koordinators, agnis@putnidaba.lv