Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Spring Alive jeb "Dzīvā pavasara" zīmējumu konkurss "Putna mazulis"

Konkursā drīkst piedalīties bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam, kuri ir reģistrējuši savu pirmo putnu novērojumu vietnē www.springalive.net laikā no 2017. gada 1. februāra līdz 21. jūnijam.

Konkursā tiek pieņemti ar roku veidoti zīmējumi vai gleznojumi, kas atspoguļo, kā jārīkojas, ieraugot no ligzdas izkritušu vai izkāpušu putna mazuli, vadoties pēc Spring Alive materiāla "Nenes mazuļus uz mājām!". Darbi jāiesniedz vai nu vietnē www.springalive.net vai arī Latvijas Ornitoloģijas biedrībai līdz 2017. gada 21. jūnijam ar piezīmi angļu valodā: "I would like to participate in the Spring Alive drawing contest 'Bird's Offspring'. I confirm that my entry is all my own work. I am ... years old." Lūdzu, norādiet savu vecumu, kā arī dalībnieka vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Katrs dalībnieks drīkst iesniegt tikai vienu darbu.

Iesniedzot darbu, dalībnieki piekrīt, ka BirdLife International, kas ir šī zīmējumu konkursa organizētājs, kā arī Latvijas Ornitoloģijas biedrība var izmantot dalībnieka personīgos datus un darbu publicitātes vajadzībām.

 

Balvas:

1. vietai: Opticron binoklis;

2. vietai: fotoaparāts;

3. vietai: Marka Kokera (Marc Cocker) grāmata Birds and People (Putni un cilvēki) ar Deivida Tiplinga (David Tipling) fotogrāfijām.

Organizētāji patur tiesības aizstāt balvas līdzīgā vērtībā, ja tas ir nepieciešams.

Konkursa rezultāti tiks publicēti vietnē www.springalive.net līdz 2017. gada 31. jūlijam. Uzvarētājiem tiks nosūtīts atsevišķs e-pasts par rezultātiem Latvijas Ornitoloģijas biedrības vārdā.

 

 

Papildu informācija: Elīna Kokareviča, putni@lob.lv, tālr. 67221580 (darba dienās plkst. 10.00-16.00)