Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Aicinām uz semināru par vides komunikāciju medijos

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu aicina 13-25 g.v. jauniešus uz semināru par vides jautājumu komunikāciju medijos. Semināru vadīs Latvijas Radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" producente Paula Gulbinska un LOB valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus.

 

KAD? 2017. gada 14. oktobrī, sestdienā.

CIKOS? Ierodamies no plkst. 10.30, sākam plkst. 11.00. Programma līdz plkst. 16.00, pēc tam brīdis sarunām.

KUR? Rīgā, Stabu ielā 32.

KO DARĪSIM? Iepazīsimies ar labajiem un sliktajiem piemēriem par vides jautājumu atspoguļojumu medijos. Darbosimies grupās, analizējot situācijas, kad ne līdz galam korekti ir nodota informācija par vides jautājumiem. Trenēsimies paši noformulēt vēstījumu par putnu aizsardzības problēmām.

VAI DOS ĒST? Jā, ir paredzētas pusdienas un kafijas pauzes.

KAS MAN PAR TO BŪS un kādi ir nosacījumi dalībai? Pēc semināra saņemsi apliecinājumu par dalību, kā arī video materiālu, par ko būs jāpastāsta arī saviem vienaudžiem (savā skolā, grupā utt.). Dalība ir BEZ MAKSAS un Tev jābūt 13-25 gadus vecam.

KĀ PIETEIKTIES? Pieteikšanās, aizpildot šo anketu līdz 11. oktobrim: https://goo.gl/forms/4I8HlaszqSaT6DGt2 Vietu skaits ierobežots!

 

Seko līdzi aktuālajam Facebook pasākumā!

Ja ir kas jautājams, raksti uz e-pastu agnis@putnidaba.lv.

 

Semināru organizē Latvijas Ornitoloģijas biedrība ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu projekta "Nākotnes viedokļu līderu sagatavošana par putnu aizsardzības jautājumiem".

 

Papildu informācija: Agnis Bušs, LOB sabiedrisko attiecību koordinators, agnis@putnidaba.lv