Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli 2018" 4. kārtas uzdevums

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar SIA "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli 2018" 4. kārtu. Konkursam būs piecas kārtas, katra kārta ilgs trīs nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli, bet uzdevumus var veikt arī grupā vai klasē kopā ar citiem. Lai piedalītos konkursā, līdz ar kārtas uzdevuma atbildi obligāti jāaizpilda arī dalībnieka reģistrācijas anketa. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, SIA "CEMEX", SIA "Motacilla", karšu izdevniecības "Jāņa sēta" u. c.

 

Ceturtās kārtas uzdevums:

 • Atrodi parkā, mežā vai tml. vietā mirušu koku.

 • Atzīmē kartē, kur tas atrodas.

 • Uzraksti, kādi putni un kādā veidā tie var izmantot šo koku. Atbildi uz jautājumu: vai uz koka ir kādas liecības, ka putni to jau ir izmantojuši? Ja jā, tad kādas?

 • Pievieno atbildei foto, video vai zīmējumu.

  Atbildi var sagatavot dažādos formātos; tiks vērtēta arī vizuālā prezentācija.

  Atbildi jāiesūta elektroniski, aizpildot šo veidlapu: http://ej.uz/LOBkonkurss2018-4. Papildu materiālus var nosūtīt pa pastu, nosūtot Latvijas Ornitoloģijas biedrībai, Skolas ielā 3, Rīgā, LV-1010, vai atnesot personīgi uz LOB biroju, Skolas ielā 3, Rīgā, 4. stāvā, darbadienās plkst. 10.00-16.00. Atbildes iesniegšanas pēdējais datums: 2018. gada 2. aprīlis.

   

  Nākamās kārtas uzdevums tiks izsludināts 2018. gada 2. aprīlī.

   

  Konkursa NOLIKUMS (.pdf).

   

  Informācija par nākamajām kārtām tiks izsludināta interneta vietnē www.lob.lv, kā arī nosūtīta iepriekšējo kārtu dalībniekiem un interesentiem, kuri uz e-pastu putni@lob.lv pieteikuši vēlmi saņemt šādu informāciju. Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli 2018" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

   

   

   

  Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580

   

 •