Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Konkursa "Iepazīsti putnu pasauli 2018" 5. kārtas uzdevums

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) sadarbībā ar SIA "CEMEX" izsludina konkursa skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli 2018" 5. kārtu. Konkursam ir piecas kārtas, katra kārta ilgst trīs nedēļas. Katrs skolēns konkursā piedalās individuāli, bet uzdevumus var veikt arī grupā vai klasē kopā ar citiem. Lai piedalītos konkursā, līdz ar kārtas uzdevuma atbildi obligāti jāaizpilda arī dalībnieka reģistrācijas anketa. Konkursa noslēgumā labākie dalībnieki saņems balvas no LOB, SIA "CEMEX", SIA "Motacilla", karšu izdevniecības "Jāņa sēta" u. c.

 

Piektās kārtas uzdevums: Piektās kārtas uzdevums:

 • Ieziņo piecas dažādas putnu sugas no pieciem dažādiem biotopiem (katrā biotopā viena suga) dabas novērojumu vietnē Dabasdati.lv.

 • Atsūti informāciju, kad (datums un vieta) un kādas sugas novēroji un ieziņoji Dabasdati.lv. Vēlams pievienot saites uz novērojumu.

 • Raksturo, kā konkrētā suga ir piemērojusies attiecīgajam biotopam.

 • Atbildei vari pievienot foto, zīmējumu vai video.

  Atbildi var sagatavot dažādos formātos; tiks vērtēta arī vizuālā prezentācija.

  Atbildi jāiesūta elektroniski, aizpildot šo veidlapu: http://ej.uz/LOBkonkurss2018-5. Papildu materiālus var nosūtīt pa pastu, nosūtot Latvijas Ornitoloģijas biedrībai, Skolas ielā 3, Rīgā, LV-1010, vai atnesot personīgi uz LOB biroju, Skolas ielā 3, Rīgā, 4. stāvā, darbadienās plkst. 10.00-16.00. Atbildes iesniegšanas pēdējais datums: 2018. gada 23. aprīlis.

   

  Nākamās kārtas uzdevums tiks izsludināts 2018. gada 2. aprīlī.

   

  Konkursa NOLIKUMS (.pdf).

   

  Konkurss skolēniem "Iepazīsti putnu pasauli 2018" tiek rīkots LOB skolu programmas "Putni un mēs" ietvaros. Vairāk par programmu: www.lob.lv/skolotajiem.

   

   

   

  Papildu informācija: Latvijas Ornitoloģijas biedrība, putni@lob.lv, tālr. 67221580

   

 •