Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Aicinām piedalīties sacensībās "Rīgas putnu cīņa 2018"!

Jau ceturto reizi Latvijas Ornitoloģijas biedrības Rīgas vietējā grupa aicina visus putnu vērotājus piedalīties putnu vērošanas sacensībās "Rīgas putnu cīņa 2018", kas notiks 2018. gada 20. oktobrī. Sacensības notiek putnu rudens migrācijas izskaņā, kad vēl aizvien var novērot daudzas interesantas putnu sugas. Sacensību mērķis ir 2-4 cilvēku komandai 8 stundu laikā Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas robežās novērot un reģistrēt pēc iespējas vairāk putnu sugu, bet papildu punkti tiks piešķirti par noteiktiem putnu dzimumiem un pasugām.

Sacensības tiek rīkotas, lai popularizētu putnu vērošanu Rīgā un veicinātu putnu atpazīšanas prasmes, tai skaitā pievēršot uzmanību putnu dzimumiem un pasugām. Rīga ir lieliska putnu vērošanas vieta, kurā aicinām izmēģināt spēkus ikvienam putnu vērotājam, lai izstrādātu savas komandas stratēģiju un 8 stundu laikā pārbaudītu savus spēkus putnu vērošanā.

2015. gadā, kad sacensības notika pirmo reizi, tajās piedalījās 7 komandas, 2016. gadā piedalījās jau 10 komandas, bet 2017. gadā 8 komandas. Cik komandas piedalīsies 4. sacensību gadā? Ir zināms, ka pirmās komandas jau ir nokomplektētas.

Komandas sacensībām jāpiesaka līdz 2018. gada 16. oktobrim rakstot uz e-pastu riga@lob.lv, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, kā arī komandas kontaktpersonu (e-pasts, telefons). Sacensībās ir dalības maksa 15 EUR no komandas.

 

Dokumenti:

  • Nolikums (.pdf)

     

  •