Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Decembra uzdevums: novēro putnus pie barotavas

Foto: Agnis Bušs

Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) izglītības programma "Putni un mēs" uzaicina pievienoties 2018. gada decembra uzdevumam: novērojiet putnus pie barotavas vai vienkārši pa logu, pierakstiet kurā dienā kurus putnus redzējāt un līdz decembra beigām uz e-pastu putni@lob.lv atsūtiet, kā jums ir gājis.

LOB izglītības programma "Putni un mēs" ar SIA "CEMEX" atbalstu šajā gadā uzaicina ikvienu interesentu pievienoties ikmēneša uzdevumu pildīšanai. Piedalīties ir pavisam vienkārši - līdz katra mēneša beigām atsūtiet mums uz e-pastu putni@lob.lv brīvā formā, ko esat paveikuši un kā veicās. Piedalīties var ikviens - gan individuāli, gan grupās (skolas, pirmskolas izglītības iestādes, ģimenes, pulciņi, bibliotēkas utt.). Aktīvākajiem dalībniekiem mācību gada noslēgumā būs balvas! Otrais uzdevums novembrī bija: izveidojiet sienas žurnālu par putniem un līdz novembra beigām uz e-pastu putni@lob.lv atsūtiet, kā jums ir gājis.

Piefiksēt, kurus putnus kurā dienā esat novērojuši, varat dažādos veidos. Piemēram, vienkārši uz lapas vai datorā, dabas novērojumu dienasgrāmatā Dabasdati.lv utt. Varat izmantot LOB sagatavoto plakātu "Ziņo par putniem dārzā!", kā to esam darījuši mēs (sk. attēlu) - pie katras putnu sugas pierakstot datumu, kurā kopā to esam redzējuši. Tas pie reizes ir arī putnu noteicējs un palīdzēs putnu iegaumēšanā. Plakāts ir pieejams elektroniski un daži eksemplāri vēl ir pieejami arī LOB birojā (par iespējām to iegūt, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pastu putni@lob.lv).

 

Lai izdodas!

 

 

 

 

Papildu informācija: Elīna Kokareviča, LOB biedru koordinatore, elina@lob.lv