Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Meklējam sociālo tīklu administratoru

Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina komandā cilvēku ar interesi un zināšanām par sociālajiem tīkliem un to lomu publiskā komunikācijā. Piedāvājam ikdienā rūpēties par LOB kontiem sociālajos tīklos (Facebook, Twitter, Draugiem.lv, Youtube, Instagram), veidojot saturu gan sadarbībā ar jomas ekspertiem, gan patstāvīgi. Tas būs darbs lielākajā dabas aizsardzības organizācijā Latvijā ar darbavietu Rīgas centrā un darba apjomam atbilstīgu atalgojumu.

Izglītība nav izšķirīga, novērtēsim iepriekšēju darba pieredzi, apķērību, kā arī vēlmi darboties un attīstīties. Latviešu valodas prasmēm gan saturiski, gan gramatiski ir būtiska nozīme. Interese un zināšanas par putniem, vidi un dabas procesiem tiks novērtētas pozitīvi.

Darbs paredzēts uz pusslodzi, līdz ar to piemērots arī cilvēkiem, kuriem ir ierobežotas iespējas strādāt pilnas slodzes darbu, piemēram, jaunajām māmiņām, studentiem vai cilvēkiem ar invaliditāti u. tml. Darba samaksas apjoms ap 500 EUR mēnesī (bruto) par pusslodzes darbu.

Darba vietu piedāvājam uz noteiktu laiku līdz 2019. gada oktobrim projekta "LOB kapacitātes stiprināšana sabiedrības līdzdalības veicināšanai" ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pieteikumus ar CV un motivācijas vēstulēm sūtīt uz e-pastu putni@lob.lv līdz 2019. gada 24. jūnijam.