Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Aicinām uz Putnu klausīšanās vakaru!

Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) Rīgas grupa ar Babītes novada domes atbalstu aicina uz pirmajiem projekta "Iepazīsti Babītes novada dabu! II" pasākumiem. Projekts plānots kā praktisku pasākumu kopums, kas ļaus Babītes novada iedzīvotājiem, t. sk. ģimenēm ar bērniem, interesantā veidā iepazīt dabu novadā, aktīvi un veselīgi atpūsties, uzzināt par dzīvniekiem un augiem, kas mājo Babītes novadā. Tāpat aicināsim paskatīties uz novadu dažādos gadalaikos un no dažādiem skatupunktiem, jo dažādas ekskursijas ir plānotas laikā no 2019. gada jūnija līdz oktobrim.

15. jūnijā aicinām uz pirmo projekta "Iepazīsti Babītes novada dabu! II" pasākumu - Putnu klausīšanās vakaru sadarbībā ar rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavu "Babīte". Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt par spārnotajiem dziedoņiem, kas mūs priecē ik pavasari, klausīties to dziesmās, tāpēc būs jāievēro klusums.

Sākums plkst. 20.30. Obligāta pieteikšanās, rakstot uz riga@lob.lv. Vietu skaits ierobežots.

Satikšanās vieta tiks precizēta pēc pieteikšanās. Pasākuma noslēgums pēc pusnakts.

Aicinām ģērbties atbilstīgi laikapstākļiem un ņemt līdzi dzeramo ūdeni.

Sliktos laika apstākļos ekskursija var tikt pārcelta uz citu datumu!

 

Turpmāk projekta ietvaros ir plānota kukaiņu ekskursija, sēņu ekskursija, putnu vērošanas velo brauciens un putnu barotavu darbnīca. Sekojiet līdzi informācijai LOB interneta vietnē www.lob.lv un LOB Rīgas vietējās grupas Facebook lapā https://www.facebook.com/LOBRigasgrupa.

Projekts tiek īstenots ar Babītes novada atbalstu projektu konkursa "Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā" ietvaros.

Vairāk info: riga@lob.lv.

 

Guna Roze, LOB Rīgas vietējās grupas pārstāve