Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

Aktualitātes
 

Svīru dienas svinības

LOB izglītības programmas "Putni un mēs" 2018./2019. m.g. noslēguma pasākums notika Starptautiskās svīru dienas ietvaros 7. jūlijā, Bārbelē. LOB izglītības programma "Putni un mēs" ar SIA "CEMEX" atbalstu aizvadītajā mācību gadā aicināja ikvienu interesentu pievienoties ikmēneša uzdevumu pildīšanai. Gada garumā programmā piedalījās 35 dalībnieki vai to grupas, no tiem 2 izpildīja visu 7 mēneša uzdevumus.

Pasākuma laikā apbalvojām aktīvākos LOB izglītības programmas dalībniekus. Visus 7 uzdevumus izpildīja Aleksandrs Jakovļevs no Līvānu 2.vsk. un sākumskolas "Taurenītis" audzēknes Ance Kasparova, Anita Ādmine un Liāna Kasparova. Savukārt lielāko daļu uzdevumu izpildīja Valmieras Pārgaujas sākumskola, Aizkraukles nov. vidusskola, Jaunjelgavas vidusskola, Līvānu 2. vidusskola, Misas vidusskola, Taurupes pamatskolas Meņģeles filiāle un Majoru vidusskola.

 

LOB izglītības programmas "Putni un mēs" 2018./2019. m.g. aktīvākais dalībnieks Aleksandrs Jakovļevs no Līvānu 2.vsk. Foto: Ēva Krēsla

 

Papildus pasākumā ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu bija iespējams iepazīties vairāk ar svīrēm un to ligzdošanas vietām, piedaloties īpašu svīru būru darbnīcā. Projektu "LOB kapacitātes stiprināšana sabiedrības līdzdalības veicināšanai" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Top būrītis svīrēm. Foto: Ēva Krēsla

 

Pateicamies Bārbeles Zēnu pamatskolai "Saknes un spārni" par uzņemšanu mājīgajās telpās un garšīgajām pusdienām!

Ar jaunā mācību gada sākumu atsāksies arī LOB izglītības programmas darbība, kurā piedalīties var ikviens - gan individuāli, gan grupās (skolas, pirmskolas izglītības iestādes, ģimenes, pulciņi, bibliotēkas utt.). Intereses gadījumā sekojiet līdzi informācijai vai rakstiet uz putni@lob.lv.