Latvijas Ornitoloģijas biedrība Starptautiskā putnu aizsardzības organizāciju savienība
 
In English    
 

--> visi

LOB kontaktinformācija un rekvizīti

Latvijas Ornitoloģijas biedrība

Reģistrācijas numurs:

40008002230

Juridiskā adrese:

Skolas iela 3, Rīga, LV-1010

Adrese apmeklējumiem:

Skolas iela 3, 4. stāvs, Rīga

Tālrunis:

67221580

Fakss:

63154734

E-pasts:

putni@lob.lv

Banka:

Swedbank, HABALV22

Konts:

LV34HABA000140J035491
LOB darbinieki

Valde

     

Valdes priekšsēdētājs,
projektu vadītājs

Viesturs  Ķerus

 

Viesturs@lob.lv

Valdes locekle,
finanšu direktore

Dace  Andžāne

 

Dace@lob.lv

Darbinieki

     

Žurnāla "Putni dabā" galvenais redaktors, sabiedrisko attiecību koordinators, līdzekļu piesaistes speciālists 

Agnis Bušs

 

agnis@putnidaba.lv

Projektu vadītājs

Rolands Lebuss

 

rolands.lebuss@lob.lv

Programmas "Zaļā vārna" vadītājs

Edmunds Račinskis

 

Edmunds@lob.lv

LOB skolu programmas "Putni un mēs" koordinatore

Daiga Brakmane

 

daiga@lob.lv

LOB biedru un vietējo grupu koordinatore

Elīna Kokareviča

 

elina@lob.lv

Programmas "Gājputnu atlidošana" vadītājs

Mārcis Tīrums

 

marcis@lob.lv

Ligzdojošo putnu monitoringa vadītāja

Ieva Mārdega

 

ieva@lob.lv

Ligzdojošo putnu monitoringa zinātniskais vadītājs

Ainārs Auniņš

 

dubults@lanet.lv

Naktsputnu monitoringa vadītājs

Oskars Keišs

 

grieze@lanet.lv

Plēšputnu monitoringa vadītājs

Andris Avotiņš jun.

 

avotins.puces@gmail.com

Melnā stārķa monitoringa vadītājs

Māris Strazds

 

mstrazds@latnet.lv

Baltā stārķa monitoringa vadītāja

Māra Janaus

 

ornlab@latnet.lv

Eiropas ligzdojošo putnu atlanta koordinators

Andris Dekants

 

atlants@lob.lv